рус укр

Зварювальний дріт СВ08Г2С від виробника

Основна спеціалізація підприємства - випуск зварювального дрота обмідненного СВ08Г2С рядно намотаного на котушки і касети по 5, 15 кілограм (нетто).

Так само підприємство може виробляти і поставляти зварювальний дріт інших марок сталей СВ08А, СВ08ГА, СВ08ГС та інші.

Компанія ЗАПОРІЗЬКИЙ МЕТІЗНИЙ ЗАВОД пропонує якісний зварювальний дріт від виробника.

Продукція, що випускається, зварювальний дріт, призначена для механічних способів зварювання в напівавтоматичних і автоматичних зварювальних апаратів.

Дріт зварювальний СВ08Г2С виготовляється відповідно до технологічного регламенту, затвердженого в установленому порядку.

Дріт виготовляють з катанки низьковуглецевої легованої сталі відповідно до нормативної документації на катанку для зварювального дроту.

Мідне покриття на дроті ущільнюється шляхом волочіння і має міцне зчеплення з основним металом.

На кожен моток, котушку, касету кріпиться ярлик, на якому вказано найменування підприємства-виготовлювача, умовне позначення зварювального дроту, клеймо технічного контролю, номер партії.

Дріт поставляється з обмідненною і з необмідненною поверхнею , рядно намотаною на котушки масою нетто 5-15 кг, кассети масою нетто 5-15 кг, в мотках по 20-80 кг, в бухтах по 500-1000 кг. Зварювальний дріт приймається партіями.

Кожна партія складається з дроту однієї марки стали, однієї плавки, одного діаметра.

Кожна партія дроту супроводжується сертифікатом якості, оформленого відповідно до існуючої нормативно-технічної документації.

Гарантійний термін - згідно з існуючою нормативно-технічної документації.

Для того щоб замовити або купити зварювальний дріт СВ08Г2С, звертайтесь за телефоном 0505167071 або e-mail: info.zmz@ukr.net